HomeHome  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share
 

 Rregullat e forumt TiM ...

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin
Admin

Posts : 68
Join date : 2008-03-23
Age : 25

Rregullat e forumt TiM ... Empty
PostSubject: Rregullat e forumt TiM ...   Rregullat e forumt TiM ... Icon_minitimeSun Mar 23, 2008 11:05 pm

Ju lutem lexojeni para se te regjistroheni ne forunim tim se pari duhet te klikojme siper ku shkruan Regjistrig dhe ju lutem mos shkruani fjal te "Ndytuna" p.sh sharje fyerje Ok ju lutem mos shkruani per shoqenin fjel te keqija se per ndryshe perjashtoheni ose (delete contact) keshtu qe respektoje forumin per te hyre ne te .......?????? Arrow Arrow

Laughing ....Cool
Back to top Go down
View user profile http://defensse.forumotion.com
 
Rregullat e forumt TiM ...
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Rregullorja e Forumit :: Rregullat e Forumit-
Jump to: