HomeHome  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share
 

 Mirdita me nderime nga Egzon Gollopeni ...

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin
Admin

Posts : 68
Join date : 2008-03-23
Age : 25

Mirdita me nderime nga Egzon Gollopeni ... Empty
PostSubject: Mirdita me nderime nga Egzon Gollopeni ...   Mirdita me nderime nga Egzon Gollopeni ... Icon_minitimeSun Mar 23, 2008 11:10 pm

Miredita une jma nje djal 13 vjeqar jam ne shkollen "Leke Dukagjini" kam deshir qe te behem nje cr4cker dhe te di shum gera per informacione me te shumta ja imeila ime | .. defensse@msn.com .. | dhe mos harroni qdo deshire qe kerkoni veq me kerkoni online her po her No... >...?......
Back to top Go down
View user profile http://defensse.forumotion.com
 
Mirdita me nderime nga Egzon Gollopeni ...
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Prezento Veten-
Jump to: