HomeHome  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 
 

 BBkodet pėr Youtube dhe Google Video's

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin
Admin

Posts : 68
Join date : 2008-03-23
Age : 24

PostSubject: BBkodet pėr Youtube dhe Google Video's   Tue Mar 25, 2008 9:43 pm

BBkodet pėr Youtube dhe Google Video'sPėr tė gjith qė gjen video apo Projekte tė interesanta ne Yotube apo Google etj..

Ju lutem postoni gjitha ne ket tem kemi hapur temen e re, pėr arsye qė
mos tė postohen gjith kėto gjėra ne Tema tjera si Bised e Lir etj..

Inforamcione mbi bbcodet merreni ketu:

http://www.khg-crew.ws/forum/misc.php?do=bbcode

Kėshtu qė i lus tė gjith qė tiu pėrmbahen kesaj rregullore te vogel ketu dhe ti postojn Videot e ndryshme siq kėrkojm kėtu.

Faliminderit pėr mirkuptim.


ps: nese nevoiten shtesa kode tė portaleve tjera lirisht mund tė na shkruani tek KESHILLA DHE SUGJERIME.
Me nderime dhe rrespekt
KHG Staf.
Back to top Go down
View user profile http://defensse.forumotion.com
 
BBkodet pėr Youtube dhe Google Video's
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» [Rekomendasi] Video Klip Keren atau Baru
» Rant about YouTube
» YouTube: Billy Cobham JimThorpe, PA 9/1/08 Interview
» New Mahavishnu Orchestra LIVE
» Marvin Smitty Smith on YouTube..Funny!!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Google & Youtube Video`s-
Jump to: