HomeHome  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share
 

 Video shokuese kunder pirjes se duhanit

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin
Admin

Posts : 68
Join date : 2008-03-23
Age : 25

Video shokuese kunder pirjes se duhanit Empty
PostSubject: Video shokuese kunder pirjes se duhanit   Video shokuese kunder pirjes se duhanit Icon_minitimeTue Mar 25, 2008 9:43 pm

Video shokuese kunder pirjes se duhanitNje
eksperiment i thjeshte per te treguar efektin qe jep nje pakete cigare
ne dite per 20 dite. Rezultati eshte shume i habitshem dhe serioz ne te
njejten kohe.

Videoja eshte prodhuar nga japonezi Samimy dhe po qarkullon ne shume
site interneti te botes. Ai ka perdorur nje aspirator, qe fal te cilit
thith tymin e cigares dhe e kthen ne gjendje te lengshme. Njeher qe
vihet per tu zier perberja e provezes dhe mbas avullimit te lengut, do
te shikoni se kush jane mbetjet e saj...


Ja Video :

http://www.balkanweb.com/sitev4/foto/ambient/demi_cigare/index.htm

Kete Informat e Mora Sod Nga Nje Shok I Imi Dhe Nuk e Di a Asht Postuar ende
Ne Khg Nese Osht Postuar Le Te fshihet Kjo Tem...
Un Per Veti Qe E Pi Duhanin Po me Doket Do me ME shti Me Lan se Mka Trishtu
Shum Sen I Keq.....
Back to top Go down
View user profile http://defensse.forumotion.com
 
Video shokuese kunder pirjes se duhanit
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Oh no! Fantastic ski scooter video
» Recruiting Music Video Directors
» [DVDRip] Girls Aloud Ten: The Hits Tour

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Google & Youtube Video`s-
Jump to: