HomeHome  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share
 

 Basketboll

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin
Admin

Posts : 68
Join date : 2008-03-23
Age : 25

Basketboll Empty
PostSubject: Basketboll   Basketboll Icon_minitimeTue Mar 25, 2008 10:14 pm

Basketboll Hjuston%20san%20antonio

Hjustoni pėsoi sėrish humbje Hjuston Rokets ka realizuar njė seri tė
shkėlqyeshme prej 22 fitoreve, por nė dy ditėt e fundit kjo skuadėr ka
regjistruar dy humbje dhe nė njė farė mėnyre duket sikur ėshtė lodhur
pas asaj serie tė gjatė tė fitoreve tė njėpasnjėshme. Pas Bostonit mė
tė mirė se basketbollistėt e Hjustonit janė treguar ata tė Nju Orlins
Hornets, tė cilėt kanė shėnuar fitore, me rezultat 90:69. Bonsi Uells
ishte lojtari mė efikas tek Hornetsat, me 25 pikė, kurse me lojė tė
mirė u dalluan edhe Dejvid Uets, me 23 pikė dhe Kris Pol, me 21 pikė.
Ndėrkaq te Roketsat mė efikasi ishte Trejsi Mekgrejdi, me vetėm 15
pikė.

Rezultatet
Toronto - Majami 96:54
Indiana - Sharlotte 102:95
Filadelfia - Denver 115:113
Orlando - Uashington 86:87
Nju Xhersi - Atlanta 125:117
Minesota - Memfis 98:94
Nju Orlins - Hjuston 90:69
Klivlend - Detroit 89:73
Sietėll - Feniks 98:110
LA Klipers - Golden Stejt 100:116___________________________
Back to top Go down
View user profile http://defensse.forumotion.com
 
Basketboll
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Sport-
Jump to: