HomeHome  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share
 

 Basketboll: Pavarėsia sjell edhe ndeshjen Kosovė-Shqipėri

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin
Admin

Posts : 68
Join date : 2008-03-23
Age : 25

Basketboll: Pavarėsia sjell edhe ndeshjen Kosovė-Shqipėri Empty
PostSubject: Basketboll: Pavarėsia sjell edhe ndeshjen Kosovė-Shqipėri   Basketboll: Pavarėsia sjell edhe ndeshjen Kosovė-Shqipėri Icon_minitimeTue Mar 25, 2008 10:22 pm

Basketboll: Pavarėsia sjell edhe ndeshjen Kosovė-ShqipėriBasketboll: Pavarėsia sjell edhe ndeshjen Kosovė-Shqipėri F.0215083657517_mJava
e parė pas pavarėsisė do tė sjellė edhe ndeshjen e parė zyrtare mes dy
pėrfaqėsueseve basketbollistike, asaj tė Kosovės dhe Shqipėrisė, vendim
i cili u mor gjatė takimit qė Sekretari i Pėrgjithshėm i Federatės sė
Basketbollit tė Kosovės, Isuf Lumi, zhvilloi me Kryetarin e Federatės
Shqiptare tė Basketbollit, Avni Ponari, nė Tiranė.Gjatė kėtij
takimi u pėrkrah edhe ideja e FBK-sė pėr organizimin e Ligės Rajonale e
cila do tė sponsorizohet nga Kompania e sigurimeve “Sigal Unica”.
Pėr tė konkretizuar kėtė nismė, gjatė muajit mars nė Tiranė do tė
mbahet takimi i Presidentėve tė Federatave tė Basketbollit tė
Shqipėrisė, Malit tė Zi, Maqedonisė dhe Kosovės.
FSHB-ja po ashtu ka premtuar se do tė angazhohet nė maksimum pėr tė
pėrkrahur FBK-nė nė tentimin pėr tu anėtarėsuar sa mė tė shpejtė nė
organizmat ndėrkombėtarė tė basketbollit.

___________________________
Basketboll: Pavarėsia sjell edhe ndeshjen Kosovė-Shqipėri Elsalla
Back to top Go down
View user profile http://defensse.forumotion.com
 
Basketboll: Pavarėsia sjell edhe ndeshjen Kosovė-Shqipėri
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Sport-
Jump to: